Nii ta on – kui annad enda trumbi käest, pole midagi head loota. Olen ju lamades laskmises – vähemalt treeningutel – kõva käbi! Lamades 3 on selgelt liig – saan aru, kui püsti märki ei näe … see on ju tavaline) Mitte et 69. koht jama oleks. Aga süües kasvab
Alustuseks ütlen, et Eveli pani ülihästi! Minu 65. koht pole ei tea mis altminek aga samas ka eneseületus. Hea, et sellise suusaga üldse selle kohagi kätte sain. Ise olen rahul, et püsti kenasti ära lasin ja pisi varjant jälitusse saada oli. Eilne päev oli siis MMi esimene võistluspäev ja SPRINT.
Kogusin ennast paar päeva, et mõelda, miks see koht oli selline, nagu ta oli. Ega väga põhjapanevale avastusele ei olegi tulnud. Lihtsalt arvan, et unistasin hea tulemuse tegemisest liialt palju ja kaotasin kontrolli laskmistegevuse üle. Mitte, et oleksin plaaninud sõita 15-ne sisse, vaid oleksin väga rahul olnud kohaga 50 piirimail.
Täna loetud tundide pärast tuiskan suusarajale nr. 72 all. Eelmine nädalavahetuse Ruhpoldingu etappil tuli start kehva tervise tõttu vahele jätta. Olin paar päeva kurgu ja palavikuga (37,3) nö. puhkerešiimil. Seega ei julge tänaselt võistluselt ei tea mis tulemust loota. Loodan lihtsalt tiirus korralikult märkide pihta tuld anda.
105 ei saanud mitte sada ja peale vaid 64. koht. Kus juures 2 trahviga, mis ma viimases püstitiirus kaks viimast lasku lasin. Ole Einar loomulikult peab 4 trahviga 30-ks. tulekut tõenäoliselt läbikukkumiseks aga mina enda 64. kohta mitte. Pole super aga tore ikka, et ka korralik koht oli ilusti kenasti
Täna meestel vahepäev ja homme sprint. Stardin numbri all 105 – järelikult on võimalus jälle lõppukoht üle saja saada) ….. loodan, et nii ikkagi ei lähe.Täna käisin rahulikult suuskamas ja tegin ka pisut pauku. Ilm oli üsna tuuline – vähemalt minu jaoks üsna ebamugav. Püsti olin pisut raskustes. Suure punnimise peale
Pabistasin, mis ma pabistasin, aga kokkuvõttes olen üsna rahul. Esiteks lahenes suusaprobleem – Salomoni mees nimelt lubas mul see MK teiste suuskadega sõita aga ütles : " Ruhpoldingusse olgu olla." Juu siis peab olema – loodan, Eveli viitsib minu ja enda suusakotti tirida ja selle siia toimetada. Suuskadest nii palju,
Proovin siis uut aastat hea hooga alustada – mõtlen, et võiks suusarajal pisut kiiremini ennast liigutada (samuti tiirus), kui ka lõpuks pisut siia kodulehele kribada. Olen saanud juba noomitusi, et miks annan endast kodulehe kaudu nii vähe märku. Üritan siis asja pisut heastada. Jah … esmakordselt minu sportlaskarjääri jooksul viibisin