sprindi 64. zuuzaguru

Ajaveeb

sprindi 64. zuuzaguru

105 ei saanud mitte sada ja peale vaid 64. koht. Kus juures 2 trahviga, mis ma viimases püstitiirus kaks viimast lasku lasin. Ole Einar loomulikult peab 4 trahviga 30-ks. tulekut tõenäoliselt läbikukkumiseks aga mina enda 64. kohta mitte. Pole super aga tore ikka, et ka korralik koht oli ilusti kenasti käeulatuses.
Jah – oleks võinud ju need 2 viimast kuidagi ära kobatada aga …. Ütlen ausalt – lasta oli hea aga kui 3 lask äratõmbest pihta trehvas, kadus kontroll. Lasud ei olnud kindlasti kaugel aga hakkasin otseses mõttes unistama, et kui kiirelt ära napsan – vast taban. Ei tabanud) Üldiselt olen rahul.

Võistlust kokkuvõttes arvan, et suusatamispool (parimale sõidule 2.32 ja 75 aeg) oli minu kohta korralik. Miks! Sest aravan enda hetke potensiaali olevat veel suuskades (Rolts laenas mulle suusad, mis olid n.ö. hädast väljaaitamiseks, mitte aga hea võistluse tegemiseks vajalikud). Need suusad ei kuulunud isegi tänase ilma tema väljavalitud testipaaride hulka. Aga aitäh siiski. Tõenäoliselt poleks mul endal oluliselt paremaid suuski ka kusagilt võtta. Seega tuleb järgmine aasta enda suusapargis korrektuurid teha. Arvan, et siis olen poistele kindlasti kõvem konkurent – vähemalt unistan sellest. Sammuti vedas pisut kiiva loosiõnn – eks õnn soosib vist ikka tugevamaid)))) Kuna ilm keeras päevapeale korralikule vihmale, oli üsna suuri erinevusi esimeste ja viimaste stardigruppis rajale läinute lippes. Nimelt esimestel õnnestus jäisemal ja kõvemal rajal startida – viimased aga pidid läbiligunenult lumepudrus sumpama. Kuid ega see ei takista vähemalt punktikohale tõusmast. Näiteks nr. 99 all startinud prantsusepoiss sõitis ennast 29-ks. Nii et, tõugata on vaja!

Nüüd aga homme kerge suusasõit ja siis Ruhpolding ja uued võistlused.

3 thoughts on sprindi 64. zuuzaguru

 1. Tore koht üle pika aja…
  Kõigepealt palju õnne , Priit, tänase 25. sünnipäeva puhul!!!
  Oleksid võinud muidugi 60-ndks tulla ja täna jälituskogemuse saada, aga küll siis edaspidi..Aga tubli edasiminek ikkagi.
  Mis siis:
  ikka edasi, ei sammukestki tagasi!

 2. Õnne, ja rohkem
  Priit,
  õnnitleme sünnipäeval, ja kui tiirus vahel natsa rohkem õnne ka oleks… Suusatama pead muidugi ise. Lase edasi, tõusvas joones.

Comments are closed.