Pikalt viimane

Ajaveeb

Pikalt viimane

Nojah, pandi paika ära… Esimene ring käisin kõhuli (itaalia tüdruk kukkus ees, ehmatasin ära ja olingi kõhuli), külg on kenasti sinine. Kolm trahviringi jätsid pikalt viimaseks, rootslase Jonssoniga oleks võinud kembelda, aga tema astus üldse kõrvale. Lõpus sõitsin täiesti omaette, rahulikult. Ei olnud erilist mõtet ponnistada. Vahet pole, 2 punkti on parem kui mittemidagi. Või(s)tleme edasi.

8 thoughts on Pikalt viimane

  1. Tugev ikka kui alguses külje maha panid ja ikka lõpuni sõitsid! Palju kergem oleks olnud loobuda, aga ikka lõpuni sõitsid! Edu edaspidiseks!:)

  2. Me arvame ka, et pole hullu, said vähemalt kogemuse…ja 2 punkti on ka hea. Kolmekümne paremaga pole kerge. Aga vapralt lõpuni nagu alati- tubli!

  3. Ära kurvasta, oled sel hooajal igati tubli olnud. Igaüks poleks lõpuni vastu pidanud, seega vaprust sul on. Kogemusi said ja kaks punkti kuluvad ka ära. Kolmapäeval ju jälle võistlus, hoiame pöialt!

  4. Eveli üks küssa:P et kas osalad järgmise nädala mk-l ka või see kalender mis Sul on peab paika ja jätad selle etapi vahele?
    aga igatahes palju jõudu ja edu tulevikuks.Hoian pöialt:)

Comments are closed.