Taas kirjutamas

Ajaveeb

Taas kirjutamas

Pole pikalt midagi kirjutanud. Ei saa nagu öelda, et oleks tapvalt kiire olnud. Lihtsalt on aeg sujuvalt käest ära läinud, aga suuremat tulemust pole tegevusel veel näha olnud.

Mitte et mul millestki kirjutada oleks. Laagris oli meil kaks punktilaskmist, nendest võiks pikalt-laial kirjutada, samuti ka muust laskmisest. Lühidalt olid minu tulemused (30 lamades+30 püsti) 266+183=449 esimene kord ja 269+210=479 teine kord. Priidul vastavalt 271+175 ja 278+211. Nii et esimene kord oli meile mõlemale suhteliselt suur katastroof, edasi juba parem. Üldine laskmine käib üsna samamoodi üles-alla. Väga ei olegi viga, aga trehvab ikka õudusi ka sekka. Eriti jube oli muidugi esimene immikompleks. Märki ei näinud;) Kusjuures see oli veel rahulikult tiiru tulles. Plekki pole meie veel lasknud, aga Haanja laagris saab see kindlasti tehtud.

 Nüüd oleme esmaspäevast saati Hiiumaal, minu kodus, olnud. Aktiivne puhkus ja alternatiivtreeningud. Teisipäeval käisime Lehtmas "kiva viskamas". Kui Priit fotokaga tagasi tuleb, siis panen pildid (ja kui kunagi ma saan kaamera ka arvutiga suhtlema, siis isegi videod võibolla) üles, siis näete pikkkkkka liivaranda. Tulge Hiiumaale! Kolmapäeval katsetasime Kärdla-Malvaste kergliiklustee rulluiskudega ära. Seal kohtasime ka kaaskoondislast Alarit, kes meid täna, st neljapäeval, ära tahtis tappa;) Et lähme matkale, umbes 2,5 tundi. Läksime. Kokku tuli 3:40. Minul oli küll üsna raske lõpp. Puusad-põlved ja ülejäänud jalad protestisid kõvasti. Alaril polnud häda midagi;) Nii saadaksegi tugevaks. Loodetavasti sõidab Priit homme autoga koju, mina taastun tänasest:D

Mul on praegu pidevalt tunne, et ma olen midagi olulist tegemata jätnud. Samas ei tule nagu ette… Vist on mingid koolilõpu järelmõjud, aga see läheb üle – juulis viime paberid magistrisse sisse. Just viime, sest Priit on ka tahtnud magistrisse minna, aga ühel aastal jäi esimesena välja, teisel aastal aga magas õige aja maha. Nii et uuele katsele.

Praeguseks siis side lõpp, varsti on kuu kokkuvõtte aeg.